Спеціаліст сімейної медицини, кардіолог, терапевт, лікар вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики.
Закінчила Харківський державний медичний університет у 1998 р. за спеціальністю “лікувальна справа”.
Проходила інтернатуру з терапії в Харківській академії післядипломної освіти.
Має вищу категорію за спеціальністю “терапія”, сертифікати лікаря-спеціаліста за спеціальністю “загальна практика-сімейна медицина”, “ультразвукова діагностика”, “організація та управління охороною здоров’я”.
Послуги:
ЕКГ (електрокардіографія) - найбільш доступний та інформативний інструментальний метод діагностики захворювань серця. ЕКГ виявляє джерело ритму серця, частоту, швидкість роботи серця, порушення ритму та провідності, ознаки гіпертрофії відділів серця, ушкодження міокарда.
Дані ЕКГ потрібні для диференційної діагностики та визначення тактики лікаря для невідкладного лікування пацієнта з аритмією, порушенням провідності серця, гострим коронарним синдромом тощо.
ХМ ЕКГ - добовий моніторинг електрокардіограми за методом Холтера.
Призначається лікарем, якщо пацієнт відчуває серцебиття, перебої в роботі серця, напади втрати свідомості, запаморочення. Потрібен для оцінки ризику розвитку небезпечних для життя аритмій, навіть якщо людина не має жодних скарг. А також для оцінки антиаритмічної терапії, оцінки роботи кардіостимулятора, оцінки наявності ішемії міокарда, оцінки фону вегетативної регуляції.
Доплероехокардіографія - ультразвукове дослідження серця та магістральних судин. Призначається пацієнту, якщо виявлені зміни на оглядових рентгенограмах або на флюорограмах розмірів серця, аорти, легеневої артерії, якщо у пацієнта задишка, температура невідомого походження, втрата свідомості, запаморочення, якщо є порушення ритму та провідності на ЕКГ, якщо при прослуховуванні серця є шуми.
Д Ехо КГ потрібна для спостереження за пацієнтом з ішемічною хворобою серця, артеріальним тиском, кардіоміопатією, після хірургічних втручань на серці.
Завдяки Д Ехо КГ можна отримати інформацію про розміри серця, форми порожнин серця, товщини стінок, стан магістральних судин (аорти, легеневої артерії), клапанів, наявність утворень у порожнинах серця (тромб, пухлина, вегетації), наявність рідини у порожнинах перикарду, причину легеневої гіпертензії, виявити скорочувальну здатність міокарда, виявити післяінфарктні ускладнення.